Majetková správa - Správa nemovitostí Brno  -   Vás vítá na svých stránkách

 

Vážení majitelé nemovitostí, nájemních domů, bytových a nebytových jednotek.

Naše služby jsou určeny Vám všem, pro něž je starost spojená se správou nemovitosti příliš časově náročná a zatěžující. My Vám nabízíme komplexní služby včetně ekonomických a technických.

O vaši nemovitost se postaráme také z hlediska platných zákonů, prováděcích předpisů a vyhlášek.

Veškerou odpovědnost za Vás přebereme na základě uzavřené smlouvy a zajistíme minimalizaci nákladů na správu a údržbu nemovitosti.

Máte-li o naše služby zájem, rádi si Vaši nemovitost prohlédneme a vypracujeme Vám konkrétní nabídku.

 

V nabízeném MENU si, prosím, vyberte požadované informace.

 

 

 

 

Novinky

Zpracování dílčí agendy

27.08.2012 09:51
Obstaráváte si agendu spojenou se správou a údržbou bytového domu sami ? Potřebujete jednorázově zpracovat dílčí část předepsaných úkonů nebo časově vymezený úsek ? Obraťte se na nás, vyjdeme Vám maximálně vstříc.
>>

Nabídka úklidových a zahradnických prací

08.09.2011 10:42
Prázdniny skončily, většina dovolených úspěšně proběhla a nastal čas prací spojených s nástupem podzimu. Naše firma Vám v tomto období nabízí provedení úklidových prací a prací zahradnických. Máte-li o uvedené práce zájem, vyžádejte si nabídku a cenovou kalkulaci. Příjemný podzim přeje...
>>

Dovolená a prázdniny

02.08.2011 09:08
Všem našim zákazníkům a přátelům přejeme příjemné prožití letních dnů, hezké zážitky z dovolených a prázdninových pobytů. Naše firma je připravena plnit Vaše požadavky v plném rozsahu i během tohoto období. Jménem firmy Marek Sladký Ing. Ivan Sladký
>>
Všechny články

Záznamy: 4 - 6 ze 8

<< 1 | 2 | 3 >>

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.